Inżynier sprzedaży – narzędzia skrawające (2023)

Firma MS SPINEX zajmująca się na polskim rynku wdrażaniem i dystrybucją narzędzi skrawających uznanych światowych producentów takich jak POKOLM, BENZ, WOHLHAUPTER, BASS, DÜMMEL, UTILIS, SIMONDS, JBO i inne.

Zatrudni na stanowisko:

REGIONALNYCH INŻYNIERÓW SPRZEDAŻY na teren:

  1. kujawsko-pomorski, pomorski,
  2. wielkopolski i Polski zachodniej,
  3. dolnośląski.
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalne doradztwo techniczno – handlowe z zakresu obróbki skrawaniem.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Aktywna sprzedaż narzędzi skrawających.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Bieżący kontakt z klientem i pozyskiwanie nowych w regionie obsługi.
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość zagadnień obróbki skrawaniem.
  • Doświadczenie w sprzedaży narzędzi skrawających do metalu
    (znajomość branży w regionie będzie dodatkowym atutem).
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i obsługa komputera (pakiet MS Office).
  • Znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Wdrożenie z produktów będących w ofercie firmy MS SPINEX.
  • Rozwój zawodowy poprzez krajowe i zagraniczne szkolenia produktowe i technologiczne.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe + system premiowy.
  • Wyposażenie niezbędne do pracy wraz z samochodem.

Oferty ( list motywacyjny, cv ze zdjęciem) prosimy nadsyłać na adres:
e-mail: rekrutacja

MS SPINEX
ul. Klimontowska 19
04-672 Warszawa

Do pobrania ogłoszenie w formacie pdf

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Promocje

Zobacz wszystkie promocje